Yukarı Çık

Sakarya Karasu Yeni Mahalle Sitesi Satılık Yazlık Sahibi Olduk

Ablam ve ben Eskişehir’ de oturuyoruz. İkimiz de emekliyiz. Yazları rahatça ve güven içinde geçireceğimiz bir yazlık alma kararı verdik. Ancak nereden? Sonuçta deniz kıyısına gitmek gelmek kolay olması gerektiğinden dostlar karasuda satılık yazlık almamızı tavsiye ettiler.

Biraz araştırdığımızda karasu satılık daire fikri oldukça aklımıza yattı. Üstelik Sakarya Karasu Eskişehir’ e oldukça yakın. Emekli olmamız sebebiyle gitmek gelmek oldukça kolay olacaktı. Önce internette sahibinden karasu yazlık olarak aradık. Sonra karasu sahibinden satılık daire diye de aradık. Bir sürü Sakarya karasu emlak şirketleri çıktı. Ancak karasueksiogluinsaat.com web sitesi hepsinden çok daha detaylı ve samimi bilgi veriyordu. Hatta oradaki yetkililerle önce canlı destekten canlı mesajlaştık.

75.000TL den başlayan fiyatlarla harika karasu evleri vardı. Üstelik tapu masrafları onlara aitti. Bizi Karasu Ekşioğlu İnşaat merkezine davet ettiler. Eğer İstanbul’ da yaşasaydık, karasu ücretsiz müşteri servisleri ile bizi evimizden alıp karasu turu yaptıracaklardı.

Bir hafta içi kendi arabamızla Karasu Ekşioğlu İnşaat yetkilileri ile buluşmak üzere ziyarete gittik. Burnumuzun dibinde inanılmaz güzellikte bir yer olduğu bizi hayrete düşürdü. Bir bahar mevsimi olması sebebiyle muhteşem bir hava vardı. Önce arabamızla sora sora gezilecek yerlerine gittik. Sonra Karasu Ekşioğlu İnşaat Emlak Uzmanı Sabahattin Şahinoğlu bizi karşıladı. Bize uygun tek tek karasu satılık yazlık ve dairelerini gezdirdi. Karasu Yenimahalle Sitesi içinde 1+1 havuzlu bir karasu yazlık beğendik.

İnşaat mühendisi olmam sebebiyle inşaat işçiliği ve kalitesi hemen gözüme çarptı. Tabi Karasu Ekşioğlu İnşaat Ofisi içinde deprem raporlarını istedim. Onları inceledim. Hepsi deprem yönetmeliklerine uygun inşa edilmişti. Üstelik 1999 Kocaeli depreminde Adapazarı karasu çok yakın olmasına rağmen hiç bir hasar almamıştı.

Alacağımız karasu satılık yazlık çarşı pazara ve denize yakın olması gerekiyordu. Çünkü ablam 2 yıl önce dizlerinden ameliyat geçirmiş ve uzun mesafe yürüyememektedir. Karasu Yenimahalle Sitesi bu kriterlere de uyuyordu.

Geçen yazımızı karasu yazlık ev içinde geçirmemiz bizi çok mutlu etti. Havası o kadar iyi geldi ki anlatamam. 150-200m yi bile oflaya poflaya yürüyen kişi akşamları karasu sahil yürüyüşlerinde beni bile solladı diyebilirim.

Bu sene yazlığı okullar açılmadan 1-2 ay önce açmayı planladık. Herkese Ekşioğlu İnşaat Evleri tavsiye ediyorum. Gerçekten söyledikleri gibi bölgenin en iyi inşaat şirketi.