Yukarı Çık

Karasu Ekşioğlu İnşaat Bölgenin Tek İnşaat Firması

2 çocuk babası 43 yaşındayım ve mali müşavirim. İstanbul Ataşehir’ de oturuyoruz. 2013 yılı içinde Karasu Ekşioğlu City den 2+1 yazlık daire aldık. Çok mutluyuz.

Birikmiş biraz peşinatımız vardı. Orada evi olan bir arkadaşımın tavsiyesi ile Karasuda satılık daire almaya karar verdik. Karasuda sahibinden satılık yazlık ve sahibinden satılık ev diyerek emlak ilan sitelerinde ev aramaya başladık. Yüzlerce seçeneğin arasından ve görmeden karar vermek çok zordu. Karasueksiogluinsaat.com a girdiğimde bir baktım ki karasu ücretsiz servis araçları varmış. Bir hafta sonu çoluk çocuk karasu ücretsiz servis hizmetlerinden yararlanmak üzere yol çıktık. Üstelik servis evimizin kapısına kadar geldi. Pazar sabahı erkenden kalkmak biraz zor olsa da, değdi doğrusu. 1,5 saat sonra Karasu Ekşioğlu Merkezi’ ne geldiğimizde sağ olsunlar bizi çok iyi karşıladılar ve gün boyu yemekler dahil ağırladılar.

Karasu Ekşioğlu İnşaat ın en kıdemli ve en deneyimli emlak uzmanı Şahin Şahinoğlu ile tanıştık. Gün boyu bizimle ilgilendi. Bir sürü siteyi gezdik. Bunlar arasında Düzce Konakları, Gardenia, Ekşioğlu City, Arda Tatil Sitesi, Bembirsen, İlksan, yeşil vadi, Ayosad, Güven Tatil sitesi, Huzurkent, Safir Liman Evleri, Samanyolu ve Yaşam Sitesi vardı. Yorulmadık desem yalan olur. Ama çok faydalı bir emlak alışverişi oldu. Karasu satılık daire fiyatları hakkında bir sürü bilgi aldık. Karasu evleri arasında mukayese yapmak zor olsa da Sabahattin Bey ve arkadaşları inanılmaz bize yardımcı oldular. Özellikle Ekşioğlu Karasu evleri deprem yönetmeliklerine uygun olması bizi çok daha rahatlattı. İlgili bir sürü belgeler sundular. Açıkçası beni hayrete düşüren Karasu ev fiyatları idi. Ödeme kolaylıkları ise, işimizi çok daha kolaylaştırdı. Gitmeden önce acaba nasıl öderiz diyorduk.

Onlarca seçenek arasından birini seçmede Sabahattin Şahinoğlu büyük bir performans göstererek hayalimizdeki karasu satılık yazlık kararını verebildik. Ben mangalcı olduğum için şartlardan biri buydu. Çocuklar ise, karasuda yüzme havuzlu yazlık istiyorlardı. Eşim ise, mutfak konusuna odaklandığı için sonunda Karasu Ekşioğlu City sitesinden bizim için muhteşem bir ev seçtik. Bundan sonrası bana düşüyordu. Açıkçası peşinat, banka kredisi, evraklar, para transferi, tapu işlemleri, vb. gözümde büyüyordu. Ancak bu aşamada da sağ olsunlar Ekşioğlu İnşaat müşteri temsilcileri tüm işlere koşturdular. Neredeyse bana hiç düşmedi diyebilirim. Karasuda satılık daire almak bu kadar kolay olacağını inanın düşünemezdim.

Daha sonra arkadaşım ve ailesi ile yeni karasu yazlık ev ziyaretimizi yapmaya gittik. Sevgili Ekrem, keşke ben de Karasu Ekşioğlu İnşaat evlerinden alsaydım itirafında bulundu. Evimiz hem daha hesaplı hem daha güzeldi. İnşaat malzemeleri ve işçiliği 1. sınıftı. Karasuda yatırım amaçlı daire almayı herkese önemle tavsiye etmekteyim.

2 yazdır evimizi kullanıyoruz. Yazımın başında da yazdığım gibi çok mutluyuz. Yazın iş çıkışı 1,5 saat içinde karasu yazlık ev kapısında oluyorum. Gün boyu eşim ve çocuklar ister havuzda ister denizde oluyorlar. Çok değerli komşular edindik. Çocuklarımız kaynaştılar. Özellikle 2 yıl içinde karasu satılık daire fiyatları inanılmaz yükseldi. Eşim bunu satıp 3+1 alalım diyor. Malum eş dost, akrabalar eksik olmuyor.