Yukarı Çık

Neden Karasu'da Satılık ve Yazlık?

Karasu Evleri tamamen oturuma hazırdır. Evler katalog veya maket üzerinden satılmamaktadır. Ruhsat izni alınmış konut projelerimiz topraktan daire sahibi olmak için idealdir.

Karasu’da satılık dairelerimiz özel site içinde havuzlu ve denize 150-250 metre uzaklıktadır. Ekşioğlu İnşaat’ dan satılık daireler daimi eviniz veya yazlığınız olarak kullanılabilir. Hatta kiraya da verebilirsiniz.

Peşinat verildiği an Ekşioğlu İnşaat evinizin anahtarını anındateslim etmektedir. Bununla birlikte cazip ödeme kolaylık ve seçeneklerini öğrenmek için bizi arayın.

3.köprünün tamamlanması ile İstanbul Sakarya arası 50 dakika olacak. Bu muhteşem fırsat uçup gitmeden bizi arayın. Ziyaret etmek için ücretsiz servislerimiz mevcuttur.

2015 yılında 4 yıllık hemşirelik yüksekokulu ve 27.000 kişinin istihdam edileceği bir üretim tesisi ile bölgede emlak fiyatları artacak.

Madenderesi Karasu, Aacarlar Langozu, Küçükboğaz, Poyrazlar gölü bu doğa harikası yerler Ekşioğlu İnşaat’ ın kurduğu evlere çok yakın. Sevdiklerinizle sağlıklı ve mutlu yıllar.