Yukarı Çık

Hakkımızda

1940’ lı yıllardan beri Ekşioğlu ailesi ülkemizin inşaat sektöründe duayen bir şirket olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Bina ettiğimiz kaliteli Karasu daireleri ve bunun sonucunda aldığımız güven bizleri mutlu etmektedir.

Ekşioğlu olarak binlerce konut, villa, otel, tatil köyü ve sosyal tesisleri ortaya çıkardık. Her yaşama standardına ve bütçeye göre daireler tamamladık. Tüm projelerimizde temel ilke olan Ekşioğlu Kalitesi ve prensiplerine yakışan özellikleri her daim taşıdık. Arsa, proje, inşaat ve pazarlama hususlarını tek bir düzlemde birleştirerek yaptığımız projeler, arazilere değer katmakla kalmadı, her bir proje katma değeri yüksek bir yatırım aracı olarak hızla ve yüksek seviyede değer kazandırmıştır. Şehrin verdiği tüm olumsuzluklardan izole, doğa içinde huzurlu yaşam alanları sunmayı hedefledik.

İnsan ve doğa her zaman bizim önceliğimiz olmuştur. Yaşam alanlarını hazırlarken doğaya zarar vermemek en öncelikli hassasiyetlerimizden biri olmuştur.

Çalışanlarımız sırasında beraber yürüdüğümüz tedarikçilerimizi ailemizden olarak kabul ederek kendimizden üstün gördük.

Uzman ve tecrübeli çalışan değerli ekibimizi, bilgi ve deneyimlerimizle bir bütün haline getirdik.

Ekşioğlu İnşaat’ ın Sakarya Karasu Bölgesi’ nde geliştirdiği kışlık ve yazlık olarak kullanılabilecek daireleri bölgeyi inanılmaz şenlendirdi. Sizleri Karasu ücretsiz servis araçlarımızla bizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Karasuda satılık yazlık sahibi olmak artık çok kolay. 

“Karasu Ekşioğlu İnşaat, temelinde güven ve huzur var.”2015 yılında İlinizde Kurumlar Vergisinde en yüksek beyanda bulunan 10. mükellef olmanız dolayısıyla kutlar, ülke ekonomisine yaptığınız değerli katkılardan dolayı teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Naci AĞBAL - Maliye Bakanı